вівторок, 22 червня 2021 р.

До Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

Представляємо вам повість Анатолія Приставкина "Ночувала хмаринка золота". Вона розповідає про дитбудинківських підлітків часів війни. Це дуже правдива історія про час, коли діти рано дорослішали, але усупереч страшним і жорстоким обставинам не втрачали здатності радіти життю, дружити, допомагати іншим. Ця повість - заклик письменника до справедливості, відповідальності дорослих за долі дітей, який повинен почути кожного.

Завтра была война (сборник)" скачать в epub, fb2, pdf, txt или ...Дія повести Бориса Васильєва відбувається напередодні війни. Вона розповідає про учнів 9-го "Б", їх дорослішання і становлення, дружбу і любов, перший серйозний моральний вибір і протистояння. Їх молодості, яка категорична, безоглядна і стрімка. І дуже коротка, тому що "завтра була війна"
А зори здесь тихие (1972) - фильм - информация о фильме ...На початку червня 1942 року п'ять зенитчиц і їх командир, старшина Васков, відправившись в розвідку, несподівано виявляють, що в цій, здавалося б, ще далекій від фронту місцевості висадився німецький десант. Про це необхідно повідомити в штаб. Але маленький загін відрізаний від своїх. І знайти вихід можна тільки ціною власного життя. Ці дівчатка мріяли про велику любов, ніжність, сімейне тепло - але на їх частку випалу жорстока війна, і вони до кінця виконали свій військовий борг.

 

Альпийская баллада (фильм) — Википедия"Альпійська балада" - це розповідь про три дні життя що бігли з полону білоруса Івана і італійки Джулії. Це історія про три короткі дні, що вмістили в себе цілу вічність. Про дні, що подарували колишнім в'язням концтабору безмежну любов і надію на порятунок.
Немає коментарів:

Дописати коментар