Спілкуємось разом

Любі читайлики!

Сьогодні ми з дітлахами поспілкувались і посперечалися про те, яке значення в сучасному світі мають книга і комп'ютер. Наші читайлики висловлювали свою точку зору, використовуючи аргументи на користь книги чи комп'ютера.

- Книга – краще джерело інформації, ніж комп'ютер, більш надійний і безпечний для здоров'я, - висловилася Ангеліна.
- Я вважаю, що інтернет, навпаки, допомагає книзі. Зараз майже що будь-який твір літератури можна знайти в електронних бібліотеках і почитати, - заперечила їй Катя.
Ми підвели учнів до висновку, що і книга, і комп'ютер виконують спільне завдання - є джерелом інформації, освіти і культури. Але книга на багато століть розвитку людства збереже свій пріоритет в суперництві з іншими засобами інформації та комунікації.
А як вважаєте ви?
Буде цікаво дізнатися вашу точку зору у коментарі

2 коментарі:

  1. Без комп'ютера ми не можемо представити своє подальше життя. Головне, щоб комп'ютер нам допомагав, а не заволодів повністю нашим розумом. Ми також не можемо представити майбутнє без книги, незалежно від того, у якому варіанті вона існує. Без читання жити неможливо.

    ВідповістиВидалити
  2. Деякі книжки варті того, щоб жити вічно. Тому що приємно гортати їх сторінки, відчувати аромат паперу, загинати куточки тих сторінок, де було б написано щось особливо важливе для мене. З комп’ютерним варіантом такого не поробиш.

    ВідповістиВидалити