Полиця улюблених книг


Багато хто думає, що сучасні діти не читають книги, віддаючи перевагу комп’ютеру, телевізору і іншим електронним розвагам. Насправді це далеко не так. Велика частина підлітків все ж люблять книги.

У нашій бібліотеці є список самих-самих улюблених читайликами книг:

Женев'єва Юр'є - широко відома французька письменниця, автор популярних у всьому світі дитячих казок. Літературна творчість Женев'єви Юрье підходить як для самих маленьких читачів, так і для дітей шкільного віку.


Джемері Стронг - відомий англійський письменник, який спеціалізується на створенні дитячої та юнацької літератури. З роботами цього автора знайомі діти з усіх континентів планети, а сам письменник очолює список найпопулярніших письменників Англії. Всі книги Джеремі Стронга написані простою і приємним складом, завдяки чому читаються легко і невимушено. А цікаві повісті і захоплюючі історії викликають у молодих читачів захват і живу непідробну зацікавленість. Смішна серія книг Саймон Франчески, головним героєм якої є чарівний хуліган - бридкий Генрі. Захоплююче читання для дитини у віці від 6 до 11 років. Генрі постійно потрапляє в безглузді ситуації, які, з одного боку, здаються нашим читачам дуже смішними. 


Свен Нурдквіст - шведський дитячий письменник і ілюстратор. Відомий насамперед завдяки своїй серії про Петсона і його кошеня Фіндуса.

Тамара Крюкова - сучасна письменниця і викладач. Розповіді Тамари Крюкової перекладені багатьма мовами світу, в тому числі на чеську, польську, угорську, литовський і інші. Це різноплановий письменник, який створює захоплюючі реалістичні і фантастичні історії, казки, повісті, вірші. Але найбільшу популярність здобули твори автора для дітей і підлітків.

Сімоне Фраска знайомить нас  із Ріккі Ретом - безстрашним мишеням з добрим і відданим серцем, що волею долі став членом піратського екіпажу під проводом шляхетного капітана Фокса. Перегортаючи сторінку за сторінкою, наші читачі в захваті від неймовірної мужності й винахідливості бравої команди і сили духу маленького Ріккі, який нарівні з бувалими моряками протистоїть каверзам підступних і жорстких рептилій Імперії Великої Ящірки. 


Читання – це не просто проведення часу, але і робота над собою, адже читаючи, ми вчимося мислити, аналізувати прочитане, а значить у нас розвиваються інтелектуальні здібності.

А які книги полюбляєте ви?

4 коментарі:

 1. Мені дуже подобається "Гаррі Поттер". Цю книгу я "проковтнула" за 3 дні! Дочитавши її, відразу ж захотілося дізнатися, що буде в 2 частини і пішло-поїхало ...

  ВідповістиВидалити
 2. Моя улюблена книжка «Принц та злидар». Написав її письменник Марк Твен.
  Це цікава казка про двох схожих хлопців. Через свою цікавість хлопці помінялися одягом. Злидар опинився в царських палатах. А на справжнього принца випало багато лиха і чекало чимало випробувань. Але добро перемагає зло. Казка цікава, хоч і сумна, але захоплююча до останньої сторінки.
  Я раджу прочитати цю книжку.

  ВідповістиВидалити
 3. Моя улюблена книга – це «Тореадори з Васюківки», автором якої є видатний дитячий письменник Всеволод Нестайко.Мені дуже сподобалась цей твір. По-перше, я люблю читати пригодницькі оповідання, бо вони надзвичайно насичені подіями, які аж дух захоплюють. Читаючи книгу «Тореадори з Васюківки» ти непомітно для себе потрапляєш на її сторінки і тобі видається, що все це відбувається з тобою. По-друге, цей твір розповідає про захоплення наших однолітків і про їх життя, про вірну дружбу, про відданість ліпших друзів. Ява і Павлуша – справжні шибайголови, постійно щось вигадують. Та у вирішальні моменти завжди виявляють доброту і милосердя. Мені вони дуже симпатичні і подобаються своєю сміливістю, чесністю, почуттям гумору. Васюківські тореадори завжди мають благородні наміри. По-третє, мені до душі, коли всі розповіді закінчуються добре. І, взагалі, як можна не прочитати таку цікаву, повчальну книгу! Адже в ній стільки життєвих ситуацій.Я раджу прочитати цю книгу, бо в ній є все, чого інколи не вистачає нам у повсякденному житті – шалені пригоди, міцна дружба і щасливий кінець!

  ВідповістиВидалити
 4. Восени я прочитав книжку Рудольфа Еріха Распе «Пригоди барона Мюнхгаузена». Мені дуже сподобався кумедний барон з його вигаданими пригодами.

  Я багато разів бачив мультфільм про Мюнхгаузена, але читання книги дало мені набагато більше задоволення. Адже я можу сам собі «малювати» в уяві мультики.

  ВідповістиВидалити