вівторок, 23 січня 2018 р.

День ручного письмаКомп'ютери стають все популярнішими, люди постійно користуються електронною поштою, різноманітними мессенджерами. Тому сучасна людина рідше використовує ручки, олівці, звичайний папір для вираження думок. Не виключено, що через якийсь час ми просто забудемо, як писати листівки, листи від руки. 

Щорічно в усьому світі прийнято відзначати День почерку, який також називається Днем рукописного тексту. Це свято було засновано, щоб нагадувати людству про таке унікальне явище як ручна писемність. Люди повинні розуміти, що почерк кожної людини є по-справжньому неповторним.Сьогодні з читайликами ми поговорили про те, що мистецтво ручного письма активно розвивалося протягом багатьох тисяч років. Багато мислителів намагалися зрозуміти, як пов'язаний характер з тим, як саме людина викладає думки на папері. 


Пам'ятайте про те, що стандартне текстове повідомлення в телефоні може просто забутися, загубитися, проігноруватися. При цьому паперовий документ, написаний унікальним, тільки вам характерним почерком, залишиться у близької людини як добра
пам'ять!


Немає коментарів:

Дописати коментар