понеділок, 3 квітня 2017 р.

Міжнародний день дитячої книги "Казковий вернісаж по сторінкам улюблених казок Г. К. Андерсена"

Особливість Андерсена в тому, що в його душі дивно поєдналися і дитяча безпосередність, і поміркованість дорослої людини. Андерсен був наділений багатою фантазією та особливою вразливістю. Він був немов у полоні від того, що бачив. Тварини, великі та маленькі, були для нього мислячими, розумними особистостями, і навіть неживі предмети вели своє особливе життя. Саме ця особливість і допомогла казкарю писати одразу і для дітей, і для дорослих. 

Його казки переповнені життєвою мудрістю. І сьогодні ми з читайликами здійснили подорож сторінками казок видатного майстра слова.

Літературна мандрівка захопила дітей і вони уявно мандрували разом з Дюймовочкою на листі-лататті, проходили нелегкий шлях з Гердою, спостерігали за Каєм у палаці Снігової королеви, жаліли Гидке каченя, відчували гордість за прекрасного Лебедя та раділи, коли бачили перемогу Стійкого олов'яного солдатика!50 років Андерсен писав казки для дітей, тепер їх читають діти усього світу. Ми бажаємо вам, щоби ви не поспішали виростати і встигли прочитати ще багато-багато цікавих казок.

Немає коментарів:

Дописати коментар