вівторок, 11 жовтня 2016 р.

Рекомендовані книжки

Українські сучасні письменники

Аби невпинно вдосконалюватись, розвиватись та усвідомлювати всі дрібні, проте достатньо важливі нюанси нашого часу, потрібно читати художню літературу.
Ми сформували список кращих новітніх українських книг, які неодмінно варто прочитати, завітавши до нашої бібліотеки.

Кожен хоч раз у житті хотів потрапити у казку, в інший світ, де все не так, як у звичайному житті. Кожен мріє про пригоди й подвиги, битви й перемоги, які дозволили б виявити власну силу, мужність і мудрість. І коли раптом опиняєшся у такому незнайомому і неймовірному світі... Тепер все залежить саме від тебе. Ким ти станеш - героєм і переможцем чи зрадником і відступником? Сергій Холоденко знає відповідь. А ти?
Як вижити у світі, зовсім не пристосованому для існування людини?
Це не так уже й складно. Потрібно лише, аби ніхто не здогадався, що саме ти утнеш кожної наступної миті. Тоді нападники, якими сильними вони не були б, ніколи не зможуть передбачити твої дії і в тебе з’явиться шанс на порятунок. Отже, все залежить від тебе.
Якщо ти живеш тихо і спокійно і ніколи не потрапляв у неприємності, більші за догану на уроці й зауваження у щоденнику, все одно будь певен – навіть ти здатен на несподіваний вчинок.«Макове князювання» — збірка оповідань Зірки Мензатюк про українські народні свята, впорядкована за календарно-обрядовим принципом. Твори, що увійшли до збірки, у художній формі ознайомлять Вас з традиціями нашого народу, з його споконвічними цінностями.

 
Казково-фантастичний роман валійського письменника Роальда Дала про пригоди хлопчака Чарлі Бакета на шоколадній фабриці геніального і дивакуватого кондитера містера Вонки

Книга «Чарлі й шоколадна фабрика» — одна з тих справжніх і захоплюючих книжок, які необхідно прочитати кожному читайлику.
 
П’ятикласникові Олегові життя власного кота Кігтика Ковбаска здається мало не щастям – їж, гуляй і вилежуйся, скільки влізе. Проте одного ранку хлопцеві доведеться прокинутися… котом. А Ковбаскові – піти до школи замість свого господаря. Якими пригодами обернулося це дивне перетворення – читайте у книзі Сергія Гридіна.

Часом життя тих, кому від 12 до 16 років, скидається на детектив із справжнісінькими розслідуваннями, карколомними пригодами, небезпечними пошуками загадкових предметів і цікавими незнайомцями, котрі допомагають розкрити таємницю. Кмітливість, розум, наполегливість і допитливість – невід’ємні помічники головних героїв усієї серії «Дивний детектив – 08».

Немає коментарів:

Дописати коментар