четвер, 26 березня 2015 р.
   Щорічно в дні весняних шкільних канікул проводиться  Всеукраїнський тиждень дитячого читання - справжнє свято, яке об’єднує допитливих малят, читаючих цікаві книжки. В цьому році Книжковий тиждень співпав з проведенням акції «Соціальні канікули», в якій прийняла участь і наша бібліотека. Акцію для дітей   організував благодійний фонд «Солідарність». Хочеться подякувати авторам цього проекту за чудову можливість, надану дітям з малозабезпечених родин, цікаво провести своє дозвілля.
 Протягом тижня діти брали участь у яскравих, захоплюючих та динамічних заходах. Працівники нашої бібліотеки провели презентацію видань «Книга скарбниця мудрості"народознавчу годину "Віночок сплітаю із символів рідного краю"
вікторину "В країні знань"


 Керівники  дитячих гуртків проводили заняття по прикладному  мистецтву, вчили діток робити поробки з тіста квіти з паперу

організовували концертні та театралізовані вистави

Вчитель з образотворчого мистецтва познайомив діток з петриківським розписом.Було весело, було голосно!!! І те тепло дитячих сердець, яке нам подарували, ми збережемо до наступної зустрічі в нашій бібліотеці.    


Зроблено з любов'ю!

2 коментарі: