Полиця улюблених книг


Багато хто думає, що сучасні діти не читають книги, віддаючи перевагу комп’ютеру, телевізору і іншим електронним розвагам. Насправді це далеко не так. Велика частина підлітків все ж люблять книги.

У нашій бібліотеці є список самих-самих улюблених читайликами книг:


Женев'єва Юр'є - широко відома французька письменниця, автор популярних у всьому світі дитячих казок. Літературна творчість Женев'єви Юрье підходить як для самих маленьких читачів, так і для дітей шкільного віку.Джемері Стронг - відомий англійський письменник, який спеціалізується на створенні дитячої та юнацької літератури. З роботами цього автора знайомі діти з усіх континентів планети, а сам письменник очолює список найпопулярніших письменників Англії. Всі книги Джеремі Стронга написані простою і приємним складом, завдяки чому читаються легко і невимушено. А цікаві повісті і захоплюючі історії викликають у молодих читачів захват і живу непідробну зацікавленість. Смішна серія книг Саймон Франчески, головним героєм якої є чарівний хуліган - бридкий Генрі. Захоплююче читання для дитини у віці від 6 до 11 років. Генрі постійно потрапляє в безглузді ситуації, які, з одного боку, здаються нашим читачам дуже смішними. 


Свен Нурдквіст - шведський дитячий письменник і ілюстратор. Відомий насамперед завдяки своїй серії про Петсона і його кошеня Фіндуса.


Тамара Крюкова - сучасна письменниця і викладач. Розповіді Тамари Крюкової перекладені багатьма мовами світу, в тому числі на чеську, польську, угорську, литовський і інші. Це різноплановий письменник, який створює захоплюючі реалістичні і фантастичні історії, казки, повісті, вірші. Але найбільшу популярність здобули твори автора для дітей і підлітків.


Сімоне Фраска знайомить нас  із Ріккі Ретом - безстрашним мишеням з добрим і відданим серцем, що волею долі став членом піратського екіпажу під проводом шляхетного капітана Фокса. Перегортаючи сторінку за сторінкою, наші читачі в захваті від неймовірної мужності й винахідливості бравої команди і сили духу маленького Ріккі, який нарівні з бувалими моряками протистоїть каверзам підступних і жорстких рептилій Імперії Великої Ящірки. 


Читання – це не просто проведення часу, але і робота над собою, адже читаючи, ми вчимося мислити, аналізувати прочитане, а значить у нас розвиваються інтелектуальні здібності.

А які книги полюбляєте ви?

Немає коментарів:

Дописати коментар